Hollywood Stars
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Hollywood Stars

Un forum RPG cu celebritati din toata lumea !
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Stropi de ploaie

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Kanon
Admin
Admin
Kanon


Mesaje : 77
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 29
Localizare : In nyappy world :x

Stropi de ploaie - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Stropi de ploaie   Stropi de ploaie - Pagina 2 EmptyMier Oct 28, 2009 10:16 pm

-Pai da.. asa e.. oricum nu as putea fi niciodata un obserdat al manierelor.. nu suntem toti perfecti cum scrie la carte !.. spuse el pe un ton calm , vazand ca fata chiar nu e genul de parsoana aroganta si e chiar de treaba
Sus In jos
https://hollywood-stars.forumgratuit.ro
Anna
New user
New user
Anna


Mesaje : 49
Data de înscriere : 27/10/2009

Stropi de ploaie - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Stropi de ploaie   Stropi de ploaie - Pagina 2 EmptyMier Oct 28, 2009 10:30 pm

-Maniere....ce cuvant aiurit mai e si asat?Ca parca deranja pe cinev afaptul ca stramosii nostri mancau cu picioarele.Daca eu vreau sa imi bag mana in mancarea aia atunci ar trebui sa ma lase in pace.Totusi ar fi cam ciudat daca as face asta nu crezi?il intreba pe Kanon sperand ca nu o credea nebuna.
Sus In jos
Kanon
Admin
Admin
Kanon


Mesaje : 77
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 29
Localizare : In nyappy world :x

Stropi de ploaie - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Stropi de ploaie   Stropi de ploaie - Pagina 2 EmptyMier Oct 28, 2009 10:33 pm

-Eh.. fiecare face ce vrea.. nu sunt impotriva.. daca tu asa te simti mai bine mancand o poti face.. zise el zambind putin amuzat la spusele fetei despre stramosi si maniere
Sus In jos
https://hollywood-stars.forumgratuit.ro
Anna
New user
New user
Anna


Mesaje : 49
Data de înscriere : 27/10/2009

Stropi de ploaie - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Stropi de ploaie   Stropi de ploaie - Pagina 2 EmptyMier Oct 28, 2009 10:47 pm

-Hey...orice ar nu mi-as baga mana sau piciorul in mancare doar pentru ca sunt nervoasa.Pana si regulile ne ajuta pana la urma.Doar ca noi ne dam seama de asta prea tarziu din pacate.
Sus In jos
Kanon
Admin
Admin
Kanon


Mesaje : 77
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 29
Localizare : In nyappy world :x

Stropi de ploaie - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Stropi de ploaie   Stropi de ploaie - Pagina 2 EmptyMier Oct 28, 2009 10:53 pm

-Da asa e.. dar sa stii ca regulile sunt facute ca sa fie incalcate.. zise Kanon in gluma privind-o pe Anna putin mai fericit decat era pana acuma si vazand ca inepuse ploaia sa se mai opreasca
Sus In jos
https://hollywood-stars.forumgratuit.ro
Anna
New user
New user
Anna


Mesaje : 49
Data de înscriere : 27/10/2009

Stropi de ploaie - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Stropi de ploaie   Stropi de ploaie - Pagina 2 EmptyMier Oct 28, 2009 11:03 pm

-Exact,spuse ea razand,pentru ca viata ar fi prea monotona daca am fi niste obsedati mintal dupa reguli.
Cum ar fi daca am incepe toti...''Monsieur,je te pris tu sa imi dai le sarea!....merci beaucoup...avec plaisir''
Incepu sa rada,dupa ce incerca sa spuna ceva in franceza ce nuu ii reusi.
Sus In jos
Kanon
Admin
Admin
Kanon


Mesaje : 77
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 29
Localizare : In nyappy world :x

Stropi de ploaie - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Stropi de ploaie   Stropi de ploaie - Pagina 2 EmptyMier Oct 28, 2009 11:10 pm

Kanon incepu sa rada cu pfta foaret amuzat de spusele fetei
-Asa e.. ma mir cum cei in evul mediu.. care stateau la castele puteau vorbi mereu asa si sa stea imbracati asa.. mereu impopotonati si incarcati.. aoleu.. eu nu as putea
Sus In jos
https://hollywood-stars.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Stropi de ploaie - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Stropi de ploaie   Stropi de ploaie - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Stropi de ploaie
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hollywood Stars :: Out :: Cascada-
Mergi direct la: