Hollywood Stars
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Hollywood Stars

Un forum RPG cu celebritati din toata lumea !
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 La o cafea si o tigara

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Mika
Member
Member
Mika


Mesaje : 130
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

La o cafea si o tigara - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: La o cafea si o tigara   La o cafea si o tigara - Pagina 3 EmptyDum Noi 01, 2009 12:08 am

-Uruha, tu nu intelegi ca nu am cum sa te cred daca nu-mi oferi motive? Oricum, vad ca nu intelegi c eu am trecut prin niste chestii si nu mai vreau sa mai trec si ca deaia imi e imposibil sa te cred.
Uruha chia se suparase. Dar de ce? Ce facusem asa te oribil incat sa se supere/ Chiar nu mi se paruse ca fusesem rece. Sau poate fusesem, dar asa sunt eu.
Sus In jos
http://www.lifestyle.forumxpress.net
Uruha
Member
Member
Uruha


Mesaje : 118
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Somewhere I belong

La o cafea si o tigara - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: La o cafea si o tigara   La o cafea si o tigara - Pagina 3 EmptyDum Noi 01, 2009 12:18 am

-ASi de unde vroiai sa visez ca tu ai trecut prin faze nasoale? Nu aveam de unde sa stiu. Nu sunt mama-omida care stie tot.
Ok.. a trecut prin faze nasoale. a gandeam ce motive i-as fi putut da pentru a-i arata ca o plac.
-Spune-mi ce trebuie sa faca un tip pentru a-ti arata ca te place pentru ca nu gasesc nimi ce te-ar putea multumi indeajuns.
Sus In jos
Mika
Member
Member
Mika


Mesaje : 130
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

La o cafea si o tigara - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: La o cafea si o tigara   La o cafea si o tigara - Pagina 3 EmptyDum Noi 01, 2009 12:27 am

M-am incruntat.
-Da, sunt pretetioasa si rece. Atunci ce-ti place la mine, din moment ce esti asa de nemultumit?
El credea ca totul era atat de simplu? Pentru mine chstiile astea nu erau niste jocuri, erau lucruri serioase care trebuiau tratate corespunzator, adica cu seriozitate.
Sus In jos
http://www.lifestyle.forumxpress.net
Uruha
Member
Member
Uruha


Mesaje : 118
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Somewhere I belong

La o cafea si o tigara - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: La o cafea si o tigara   La o cafea si o tigara - Pagina 3 EmptyDum Noi 01, 2009 12:35 am

Am incercat sa ma calmez si am coborat tonul.
-Scuze, i-am zis. Imi place la tine faptul ca esti luptatoare si esti foarte draguta, dar ma deranjeaza faptul ca faci pe inabordabila. Serios. Nu aveam de unde sa stiu prin ce ai trecut tu. Poate daca mi-ai fi povestit as fi interpretat totul altfel. Recunsoc ca am gersit, dar vina nu este in totalitate a mea.
Sus In jos
Mika
Member
Member
Mika


Mesaje : 130
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

La o cafea si o tigara - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: La o cafea si o tigara   La o cafea si o tigara - Pagina 3 EmptyDum Noi 01, 2009 12:41 am

Am chicotit.
-Cum vorbesti..., i-am spus. Nu e sfarsitul lumii, i-am spus zambind. Nu fac pe inabordabila. Sunt inabordabila. Daca cineva reuseste sa ma abordeze, o face pentru ca il las eu si asta se intampla in cazuri speciale, am continuat cu un ton provocator.
Speram ca Uruha sa-mi inteleaga tonul si faptul ca el er aun caz special pentru ca il placeam.
Sus In jos
http://www.lifestyle.forumxpress.net
Uruha
Member
Member
Uruha


Mesaje : 118
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Somewhere I belong

La o cafea si o tigara - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: La o cafea si o tigara   La o cafea si o tigara - Pagina 3 EmptyDum Noi 01, 2009 8:05 pm

I-am inteles mesajul. M-am uitat la ea cu privirea mea specifica si am ranijt. M-am aplecat peste masa pana cand distanta dintre fetele noastre a fost destul de mica. M-am uitat mult in ochii ei, apoi m-am apropiat de ea si am sarutat-o. Stateam intr-o pozitie foarte incomoda, dar nu aveam ce face. Suportam.
Sus In jos
Mika
Member
Member
Mika


Mesaje : 130
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

La o cafea si o tigara - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: La o cafea si o tigara   La o cafea si o tigara - Pagina 3 EmptyDum Noi 01, 2009 11:06 pm

Uruha itelesese mesajul si se aplecase peste masa ca sa ma sarute. I-am atins obrazul cu palma si i-am raspuns la sarut. Dupa ce m-am dezlipit de el, i-am zambit si i-am mangaiat fata.
Sus In jos
http://www.lifestyle.forumxpress.net
Uruha
Member
Member
Uruha


Mesaje : 118
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Somewhere I belong

La o cafea si o tigara - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: La o cafea si o tigara   La o cafea si o tigara - Pagina 3 EmptyDum Noi 15, 2009 7:02 pm

Era atat de dulce cand nu facea pe dura. Mi-a mangaiat usor fata si am ranjit.
-De ce n-ai putut fi asa de la inceput? am intrebat-o ranjind si pe un ton calm. Nu aveam chef sa se enrveze pe mine, adica speram sa nu o faca.
Sus In jos
Mika
Member
Member
Mika


Mesaje : 130
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

La o cafea si o tigara - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: La o cafea si o tigara   La o cafea si o tigara - Pagina 3 EmptyDum Noi 15, 2009 8:34 pm

Am chicotit.
-Poti spune ca ma las greu. Dar nu cred ca am fost prea dura. Sau poate m-am obisnuit eu cu mine insami.
Mi se intampla uneori sa constientizez ca eram prea dura in unele situatii, dar, de cele mei multe ori, mi se parea ca ma comportam okay. Problema mea era ca eram introvertita, nu-mi aratam prea mult sentimentele.
Sus In jos
http://www.lifestyle.forumxpress.net
Uruha
Member
Member
Uruha


Mesaje : 118
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Somewhere I belong

La o cafea si o tigara - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: La o cafea si o tigara   La o cafea si o tigara - Pagina 3 EmptyDum Noi 15, 2009 8:53 pm

-Am observat ca te lasi greu. Mi-ai dat multe batai de cap, sa stii.
In viata mea nu ma confruntasem cu asa ceva. De multe ori tipa carea ii facea avansuri ca sa zic asa accepta din prima. Probabil din cauza ca era in limba dupa mine. IN schimb, Hana nu a fost asa. Mi-am dat seama ca in viata nu ptbi emreu ceea ce vrei cu usurinta.
Sus In jos
Mika
Member
Member
Mika


Mesaje : 130
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

La o cafea si o tigara - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: La o cafea si o tigara   La o cafea si o tigara - Pagina 3 EmptyDum Noi 15, 2009 9:47 pm

off: of of of ce face Apomatox din om =)) auzi la tine, cik Hana. Domn'e ma cheama Mika. =))

on: Am zambit. Imi placea cand cineva se chinuia sa faca treaba cu mine si ii dadeam batai de cap. Asta imi arata ca era interesat de acel lucru, iar Uruha era interesat de mine.
-Pai, ce sa fac? Asa ar trebuis a fie o femeie. Nu sa se lase usor si sa isi calce oe orgoliu.
Sus In jos
http://www.lifestyle.forumxpress.net
Uruha
Member
Member
Uruha


Mesaje : 118
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Somewhere I belong

La o cafea si o tigara - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: La o cafea si o tigara   La o cafea si o tigara - Pagina 3 EmptyDum Noi 15, 2009 9:53 pm

off: WTF!!!! Am scirs Hana? Doamne.. nu!! =))... nu mai zic nimik Smile)

on: -Bine... voi stii pe viitor. Cred ca va trebui sa scriu pe o foaie ce sa fac atunci cand dau peste o fata care se lasa greu. Sa stu ce trebuie sa fac, am ras.
Se vedea clar ca nu aveam experietna cu tipele care se lasau greu. Mereu dadeam peste tipe care hop-top umbalu cu mine numaid aca le privream cu privirea mea speciala.
Sus In jos
Mika
Member
Member
Mika


Mesaje : 130
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

La o cafea si o tigara - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: La o cafea si o tigara   La o cafea si o tigara - Pagina 3 EmptyDum Noi 15, 2009 10:02 pm

-Mda... Nu cred ca o sa fie nevoie prea curand, am ranjit.
Desigur, ma refeream la faptul ca eu eram - sau asa presupuneam - actuala lui prietena, asa ca nu avea nevoie sa stie chestiile astea atunci. Oricum, nu aveam de gand sa il torturez si sa ma las asa de greu, incat sa creada ca nici macar nu-mi placea de el.
Sus In jos
http://www.lifestyle.forumxpress.net
Uruha
Member
Member
Uruha


Mesaje : 118
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Somewhere I belong

La o cafea si o tigara - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: La o cafea si o tigara   La o cafea si o tigara - Pagina 3 EmptyDum Noi 15, 2009 10:24 pm

-Mda.. dar sunt unele chestii pe care ar trebui sa le tin minte. Stiu si eu.. sa nu enervez o fata ca iese urat.
Am simtit-o pe pielea mea cu Mika. Ne-am contrazis ca doi prost in cafenea. A fost cam nasoala faza. Chiar am crezut ca voi pelca daca am mai fi continuat.
Sus In jos
Mika
Member
Member
Mika


Mesaje : 130
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

La o cafea si o tigara - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: La o cafea si o tigara   La o cafea si o tigara - Pagina 3 EmptyDum Noi 15, 2009 10:54 pm

-Depinde de fata. Pe mine nu ar trebui sa ma enervezi pentru ca o sa fie nasol pentru tine, dar prefer sa fi sincer, decat sa eviti o cearta si sa nu spui ce gandesti. Eu pun mai mult pret pe sinceritate, decat pe cearta. Imi spun "domn'e, macar a fost sincer".
Sus In jos
http://www.lifestyle.forumxpress.net
Continut sponsorizat





La o cafea si o tigara - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: La o cafea si o tigara   La o cafea si o tigara - Pagina 3 Empty

Sus In jos
 
La o cafea si o tigara
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hollywood Stars :: Orasul :: Cafenea-
Mergi direct la: