Hollywood Stars
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Hollywood Stars

Un forum RPG cu celebritati din toata lumea !
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Tay room.. came here :>

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Taylor Lautner
New user
New user
Taylor Lautner


Mesaje : 19
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 31

Tay room.. came here :> Empty
MesajSubiect: Tay room.. came here :>   Tay room.. came here :> EmptyMar Oct 27, 2009 10:11 pm

Taylor tocmai se mutase in noul sau apartament. Tocmai terminase de despachetat ultimul bagaj si se aseza pe fotoliu uitandu-se la perti plictisit si putin obosit.
Sus In jos
Kanon
Admin
Admin
Kanon


Mesaje : 77
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 29
Localizare : In nyappy world :x

Tay room.. came here :> Empty
MesajSubiect: Re: Tay room.. came here :>   Tay room.. came here :> EmptyMar Oct 27, 2009 10:12 pm

Kanon se afisa in fata usii lui batand o data cu putere in usa lui sperand sa nu deranjeze.. Era cam liniste pana si pe hol.. si pe scara blocului.. poate nu era acasa.. dar totusi mai statea cateva clipe sa astepte un raspuns
Sus In jos
https://hollywood-stars.forumgratuit.ro
Taylor Lautner
New user
New user
Taylor Lautner


Mesaje : 19
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 31

Tay room.. came here :> Empty
MesajSubiect: Re: Tay room.. came here :>   Tay room.. came here :> EmptyMar Oct 27, 2009 10:14 pm

Tay se riica de pe fotoliu mai cu alene si merse la usa deschizand-o si zarindu-l pe Kanon in dreptul ei.
-Hi .. Kanon.. inta te rog zise baiatul dandu-se din usa sa-i faca loc lui Kanon
Sus In jos
Kanon
Admin
Admin
Kanon


Mesaje : 77
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 29
Localizare : In nyappy world :x

Tay room.. came here :> Empty
MesajSubiect: Re: Tay room.. came here :>   Tay room.. came here :> EmptyMar Oct 27, 2009 10:16 pm

Kanon intra in incapere tacut zambindu-i baiatului
-Eh.. Tay.. de cand nu ne-am mai vazut.. a trecut ceva vreme sa stii.. si vad ca te-ai remutat.. zise el chicotind.
Sus In jos
https://hollywood-stars.forumgratuit.ro
Taylor Lautner
New user
New user
Taylor Lautner


Mesaje : 19
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 31

Tay room.. came here :> Empty
MesajSubiect: Re: Tay room.. came here :>   Tay room.. came here :> EmptyMar Oct 27, 2009 10:18 pm

-Asa e.. haide ia loc.. p canapea zise brunetul inchizand usa rapid indreptandu-se spre bucatarie
-Ca de obicei nu?o bere.. sua te-ai dat pe apa mnerala de la frigider?
Sus In jos
Kanon
Admin
Admin
Kanon


Mesaje : 77
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 29
Localizare : In nyappy world :x

Tay room.. came here :> Empty
MesajSubiect: Re: Tay room.. came here :>   Tay room.. came here :> EmptyMar Oct 27, 2009 10:19 pm

-Aa.. nu.. lasa.. de data asta apa..vreau sa o i-au mai usor cu berea.. nu e asa de sanatoasa.. zise brunetul glumind si zambind vazand pe masuta de langa canapea o mica fotografie cu Taylor de cand era mic
Sus In jos
https://hollywood-stars.forumgratuit.ro
Taylor Lautner
New user
New user
Taylor Lautner


Mesaje : 19
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 31

Tay room.. came here :> Empty
MesajSubiect: Re: Tay room.. came here :>   Tay room.. came here :> EmptyMar Oct 27, 2009 10:22 pm

-Stiam eu.. zise el surazand in snea lui aducand o sticla cu apa minerala si da pahare . Se intoarse in sfragerie cu paharele si sticla punandu-le pe masa .
-Serveste-te te rog!
Sus In jos
Kanon
Admin
Admin
Kanon


Mesaje : 77
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 29
Localizare : In nyappy world :x

Tay room.. came here :> Empty
MesajSubiect: Re: Tay room.. came here :>   Tay room.. came here :> EmptyMar Oct 27, 2009 10:23 pm

Kanon isi turnase putina paa in pahar luand paharul si ducandu-l la gura. Sorbi incet o gura mica de apa .
-Eh.. am probleme cu gatul .. nu prea pot bea bere rece.. sua apa.. you know.. treburi chesti Smile)
Sus In jos
https://hollywood-stars.forumgratuit.ro
Taylor Lautner
New user
New user
Taylor Lautner


Mesaje : 19
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 31

Tay room.. came here :> Empty
MesajSubiect: Re: Tay room.. came here :>   Tay room.. came here :> EmptyMar Oct 27, 2009 10:25 pm

-Da.. asa e.. daca ulri asa mult.. ce sa faci mai avem probleme si cu gatull .. incepu Tay sa rada amuzat luandu-si si el sticla si turnandu-si in pahar.
-Sa sti viata de actor e mai buna!Parrea mea .. bineinteles
Sus In jos
Kanon
Admin
Admin
Kanon


Mesaje : 77
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 29
Localizare : In nyappy world :x

Tay room.. came here :> Empty
MesajSubiect: Re: Tay room.. came here :>   Tay room.. came here :> EmptyMar Oct 27, 2009 10:26 pm

-Eh.. nu eu sunt vocalist.. eu sunt basssist.. dar nu am prea urlat.. deci nu stiu de la ce mi se trage.. adevarul este ca e si frig afara.. si a venit iarna.. zise brunetul zambind amuzat
Sus In jos
https://hollywood-stars.forumgratuit.ro
Taylor Lautner
New user
New user
Taylor Lautner


Mesaje : 19
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 31

Tay room.. came here :> Empty
MesajSubiect: Re: Tay room.. came here :>   Tay room.. came here :> EmptyMar Oct 27, 2009 10:28 pm

-Asa e.. se schimba vremea foarte rapid.. de acuma avem oar doua anotimpui.. dar cat timp cat suntem sanatosi si in viata.. e bine.. zise el rajind . Lua paharul cu apa si bau o gura mare apoi puse pharul inapoi pe masuta
Sus In jos
Kanon
Admin
Admin
Kanon


Mesaje : 77
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 29
Localizare : In nyappy world :x

Tay room.. came here :> Empty
MesajSubiect: Re: Tay room.. came here :>   Tay room.. came here :> EmptyMar Oct 27, 2009 10:29 pm

-Da este adevarat.. si.. ati terminat filmarile pentur NEw moon? zise Kanonbeand alta gura de apa apoi lasand paharul usor pe masa . Isi aranja putin bretonul uitandu-se la baiat asteptand un raspuns.
Sus In jos
https://hollywood-stars.forumgratuit.ro
Taylor Lautner
New user
New user
Taylor Lautner


Mesaje : 19
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 31

Tay room.. came here :> Empty
MesajSubiect: Re: Tay room.. came here :>   Tay room.. came here :> EmptyMar Oct 27, 2009 10:31 pm

-Da.. pe 27 noiembrie o sa apara si in cinematografe.. spuse el zambind mandru
-Dar tu.. adica voi.. ati mai scos ceva nou?nimic?haide nu ma dezamagi te rog mi-am pus sperant in tine
Sus In jos
Kanon
Admin
Admin
Kanon


Mesaje : 77
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 29
Localizare : In nyappy world :x

Tay room.. came here :> Empty
MesajSubiect: Re: Tay room.. came here :>   Tay room.. came here :> EmptyMar Oct 27, 2009 10:32 pm

Kanon rase putin amuzat la spusele baiatului
-Pai.. ne-am decis sa luam o mica pauza.. dar o sa revenim cu ceva mai nou.. iti promit eu.. zise brunetul zambind increzator pe sine
Sus In jos
https://hollywood-stars.forumgratuit.ro
Taylor Lautner
New user
New user
Taylor Lautner


Mesaje : 19
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 31

Tay room.. came here :> Empty
MesajSubiect: Re: Tay room.. came here :>   Tay room.. came here :> EmptyMar Oct 27, 2009 10:33 pm

-Asa te vreau.. si faza cu pauza e nasoala rau.. sa stiti ca faceti o formatie foarte frumoasa.. tu si ceilati.. defapt hai sa schimbam subiectu;.. chestia cu munca ma cam oboseste momentan
Sus In jos
Kanon
Admin
Admin
Kanon


Mesaje : 77
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 29
Localizare : In nyappy world :x

Tay room.. came here :> Empty
MesajSubiect: Re: Tay room.. came here :>   Tay room.. came here :> EmptyMar Oct 27, 2009 10:34 pm

-Asa e.. ce tot vorbim nou de munca?Ce zici.. cand mergem la un fotbal sau la un biliard impreuna?nu am mai fost de mult.. de cand eram mici.. mai tii minte?
Zise brunetul cu o licarire in priviri incercand sa depene amintiri placute
Sus In jos
https://hollywood-stars.forumgratuit.ro
Taylor Lautner
New user
New user
Taylor Lautner


Mesaje : 19
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 31

Tay room.. came here :> Empty
MesajSubiect: Re: Tay room.. came here :>   Tay room.. came here :> EmptyMar Oct 27, 2009 10:42 pm

-Da cum sa nu mai tin minte.. erau clipe de neuitata si erau minunate eu zic sa mergem asa intr-o zi cu soare si calda la un fotbal.. mai stii erai cel mai bun .. adica cel mai bun la sutat si alte chestii si in poarta statea fostul nostur vecin.. care acuma e prin Anglia
Sus In jos
Kanon
Admin
Admin
Kanon


Mesaje : 77
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 29
Localizare : In nyappy world :x

Tay room.. came here :> Empty
MesajSubiect: Re: Tay room.. came here :>   Tay room.. came here :> EmptyMar Oct 27, 2009 10:43 pm

-Asa e.. saracul.. da iar tu erai cel care ii faulta pe toti.. zise brunetul incepand sa rada amuzat amintindu-si cateva clipe amuzante
-Erai foarte amuzant.. mai ales cand se enervau uni baieti pe tine .. iar tu incepeai sa ii iei la bataie.. si eu ma bagam sa va despart.. erau alte vremuri
Sus In jos
https://hollywood-stars.forumgratuit.ro
Taylor Lautner
New user
New user
Taylor Lautner


Mesaje : 19
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 31

Tay room.. came here :> Empty
MesajSubiect: Re: Tay room.. came here :>   Tay room.. came here :> EmptyMar Oct 27, 2009 10:47 pm

-Da.. si mereu mergeam amandoi acasa locitisi murdari.. din cap pana in picioare.. atunci aveam amandoi freza aproape la fel.. eram bruneti.. si parul scurt.. tu nu aveai breton.. dar iti sta bine asa.. si mai ales cu suvitele blonde.. excelent
Sus In jos
Kanon
Admin
Admin
Kanon


Mesaje : 77
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 29
Localizare : In nyappy world :x

Tay room.. came here :> Empty
MesajSubiect: Re: Tay room.. came here :>   Tay room.. came here :> EmptyMar Oct 27, 2009 10:49 pm

Kanon rase putin uitandu-se in jos apoi isi ridica privirile
-Da asa e .. cand ne-am dus impreuna prima data la frizer sa ma tund.. si cand am iesit din frizerie am inceput sa plang ca nu ma tuns cum am vrut.. ia tu ai incercat sa ma inveselesti.. foarte frumoase vremuri.
Sus In jos
https://hollywood-stars.forumgratuit.ro
Taylor Lautner
New user
New user
Taylor Lautner


Mesaje : 19
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 31

Tay room.. came here :> Empty
MesajSubiect: Re: Tay room.. came here :>   Tay room.. came here :> EmptyMar Oct 27, 2009 10:50 pm

-ah da.. aproape era sa uit de faza asta.. atata ai plans.. te uitai la oglinzile de la masini si parca mai tare plangeai.. si tu esti mai mare ca mine.. doamne.. si pnagai mai tare ca mine.. cateodata nu tot timpul
Sus In jos
Kanon
Admin
Admin
Kanon


Mesaje : 77
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 29
Localizare : In nyappy world :x

Tay room.. came here :> Empty
MesajSubiect: Re: Tay room.. came here :>   Tay room.. came here :> EmptyMar Oct 27, 2009 10:52 pm

-Da.. eram si inca sunt.. si era ciudat.. eu cum m-am nascut in Kyoto , Japonia.. ne-am intalnit intamplator.. cand veneai la matusa ta in vizita.. si de atunci am inceput sa fimi prieteni buni dar totusi.. munca ne-a despartit.. si scoala.. dar tot am pastrat legatura asta e ceva normal.
Sus In jos
https://hollywood-stars.forumgratuit.ro
Taylor Lautner
New user
New user
Taylor Lautner


Mesaje : 19
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 31

Tay room.. came here :> Empty
MesajSubiect: Re: Tay room.. came here :>   Tay room.. came here :> EmptyMar Oct 27, 2009 10:56 pm

-Da..a sta e partea cea mai frmoasa dar dupa ce am inceput sa fiu actor ne-am vazut mai rar.. pana acuma ce ne-am mutat aici amandoi.. acua.. suntem din nou o familie.. zise brunetul razand
Sus In jos
Kanon
Admin
Admin
Kanon


Mesaje : 77
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 29
Localizare : In nyappy world :x

Tay room.. came here :> Empty
MesajSubiect: Re: Tay room.. came here :>   Tay room.. came here :> EmptyMar Oct 27, 2009 10:57 pm

-Da.. asta e spiritul echipei noastre! Hei mai stii cand citema benzi desenate.. sua cand ne uitam la desene animate.. cand la mine cand la tine?sau cand am inceput sa ne uitam la filme cu lupte.. apoi actine.. apoi horror.. si comediile le iubeam
Sus In jos
https://hollywood-stars.forumgratuit.ro
Taylor Lautner
New user
New user
Taylor Lautner


Mesaje : 19
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 31

Tay room.. came here :> Empty
MesajSubiect: Re: Tay room.. came here :>   Tay room.. came here :> EmptyMar Oct 27, 2009 11:00 pm

-Da.,. mereu radeam la comedii.. chiar daca eraubune sau mai rele.. pentru noi erau mereu comice.. inca mai am ceva poze cu noi de cand eram mici.. stai ca ma duc sa caut albumul.. zise ay ridicandu-se si mergand spre un dulap incepand sa caute albumul
Sus In jos
Continut sponsorizat





Tay room.. came here :> Empty
MesajSubiect: Re: Tay room.. came here :>   Tay room.. came here :> Empty

Sus In jos
 
Tay room.. came here :>
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Hilary`s Room

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hollywood Stars :: House :: Apartamentele-
Mergi direct la: