Hollywood Stars
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Hollywood Stars

Un forum RPG cu celebritati din toata lumea !
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Noul multiplex

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Uruha
Member
Member
Uruha


Mesaje : 118
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Somewhere I belong

Noul multiplex Empty
MesajSubiect: Noul multiplex   Noul multiplex EmptyJoi Oct 29, 2009 11:20 pm

Am platit taximetristului si am coborat impreuna cu Mika idn taxi.
-Am ajuns, i-am zis zambind. Dupa tine.
Am lasat-o sa itre prima in mall pentru ca asa era frumos. Mallul era la fel ca oricare alt mall: plin cu magazine de toate felurile si haine la preturi destul de mari.
Sus In jos
Mika
Member
Member
Mika


Mesaje : 130
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

Noul multiplex Empty
MesajSubiect: Re: Noul multiplex   Noul multiplex EmptyJoi Oct 29, 2009 11:23 pm

Am intrat in mall si am urcat la ultimul etaj, ude se gasea cnematograful. Uruha a platit biletele si am itrat in sala Ne-am ales doua locuri din spate pe mijloc. Imi placea sa vad ecranul in linie dreapta.
Sus In jos
http://www.lifestyle.forumxpress.net
Uruha
Member
Member
Uruha


Mesaje : 118
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Somewhere I belong

Noul multiplex Empty
MesajSubiect: Re: Noul multiplex   Noul multiplex EmptyJoi Oct 29, 2009 11:28 pm

Dupa ce am cumparat biletele ne-am ales doua locuri de pe ultimul rand. M-am asezat plictisit pe scaun si am asteptat sa inceapa filmul. Mi-am dat seama ca era o ocazie buna sa flirtez cu Mika. Speram sa iasa ceva bun din asta. M-am gandit si la consecinte. Mi-am imaginat-o pe MIka dandu-mi o palma zdravana. Speram ca nu avea sa se intample asta.
Sus In jos
Mika
Member
Member
Mika


Mesaje : 130
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

Noul multiplex Empty
MesajSubiect: Re: Noul multiplex   Noul multiplex EmptyJoi Oct 29, 2009 11:30 pm

Filmul a intarziat, ca de obicei, ca in toate cinematografele, dar nu m-a deranjat. poate pentru ca eram obisnuita.
-Ce film vedem? l-am intrebat pe Uruha.
Erau afise afara, dar nu ma interesa foarte tare ce film era. In plus, eram prea ocupata ca sa-l analizez pe Uruha.
Sus In jos
http://www.lifestyle.forumxpress.net
Uruha
Member
Member
Uruha


Mesaje : 118
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Somewhere I belong

Noul multiplex Empty
MesajSubiect: Re: Noul multiplex   Noul multiplex EmptyJoi Oct 29, 2009 11:35 pm

-Buna intrebare, am zis ganditor. Oricum nu-mi pasa ce film e atata timp cat nu e SF. Nu prea imi plac filmele alea, dar daca tie iti plac n-am nimic impotriva. Nu ma deranjeaza sa ma uit.
Daca as fi fost cu altcineva sigur m-ar fi deranjat, dar oricum nu aveam sa fiu foarte atent la film pentu ca o aveam pe Mika langa mine.
Sus In jos
Mika
Member
Member
Mika


Mesaje : 130
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

Noul multiplex Empty
MesajSubiect: Re: Noul multiplex   Noul multiplex EmptyJoi Oct 29, 2009 11:38 pm

-Mie mi-e indiferent, atata timp cat nu e plictisitor.
De parca conta daca era sau nu plictisitor. Eram la film cu Uruha, totusi. Si speram sa fie un SF ca sa nu aiba ce face si sa isi indrepte atentia in alta parte...
Sus In jos
http://www.lifestyle.forumxpress.net
Uruha
Member
Member
Uruha


Mesaje : 118
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Somewhere I belong

Noul multiplex Empty
MesajSubiect: Re: Noul multiplex   Noul multiplex EmptyJoi Oct 29, 2009 11:43 pm

Mi-am mutat privirea spre ecran cand filmul a inceput. Cand am vazut inceputl am ramas mut. Era un SF. "La naiba!" mi-am zis. Uram SF-urile. Am oftat si m-am lasat mai in jos pe scaun. Nu vroiam sa o iau asa de repede pentru ca faza cu palma nu-mi iesea deloc din cap. M-am uitat la ea o vreme. Fata ei era faorte dragtua din profil. Mi-am coborat privirea spe gatul ei. Era al naibii de frumos si eram nerabdator sa-l sarut.
Sus In jos
Mika
Member
Member
Mika


Mesaje : 130
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

Noul multiplex Empty
MesajSubiect: Re: Noul multiplex   Noul multiplex EmptyJoi Oct 29, 2009 11:47 pm

La inceput nu mi-am dat seama ce fel de film era, dar apoi am realizat ca era un SF. M-am uitat la Uruha zambind.
-N-ai noroc.
El deja se uita la mine. Vroia cumva sa plecam? Ma privea fix. I-am observat din nou buzele acelea delicioase si imediat mi-am intors privirea in alta parte ca sa nu le mai vad, chiar daca nu-mi ieseau din minte.
Sus In jos
http://www.lifestyle.forumxpress.net
Uruha
Member
Member
Uruha


Mesaje : 118
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Somewhere I belong

Noul multiplex Empty
MesajSubiect: Re: Noul multiplex   Noul multiplex EmptyJoi Oct 29, 2009 11:52 pm

"Ba da. Am noroc" mi-am zis.
-Mda.. ce ghinionist sunt.
Am privit putin ecranul pentru a da impresia ca am straduiesc sa fiu atent la film, dar n0a mers prea mult timp. N-am mai rezistat. Mi-am dus mana dupa gatul ei si am tras-o spre mine.
Sus In jos
Mika
Member
Member
Mika


Mesaje : 130
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

Noul multiplex Empty
MesajSubiect: Re: Noul multiplex   Noul multiplex EmptyJoi Oct 29, 2009 11:56 pm

Inima a inceput sa imi bata cand Uruha m-a atins si a devenit foarte agitata cand m-a tras spre el. Nu stiam cum sa reactionez. Imi placea Uruha, dar nu vroiam sa-l las sa se joace cu mine. Asta daca era un joc. Totusi, am acceptat. Am acceptat pentru buzele acelea. Dar nu ramaneam cu el, macar aveam ocazia sa il sarut macar o data. M-am facut comfortabila si mi-am lasat capul pe umarul lui.
Sus In jos
http://www.lifestyle.forumxpress.net
Uruha
Member
Member
Uruha


Mesaje : 118
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Somewhere I belong

Noul multiplex Empty
MesajSubiect: Re: Noul multiplex   Noul multiplex EmptyVin Oct 30, 2009 12:01 am

Am rasuflat usurat pentru ca a acceptat. S-a asezat confortabil si si-a pus capul pe umarul meu. Am simtit mirosul parfumului ei parca am fost hipnotizat. Mirosea atat de bine. Nu i-am facut altceva pentru un timp. Sigur credea ca aveam sa fac misto de ea si vroiam sa-i dovedesc ca nu era asa.
-Stai bine? am intrebat-o.
Sus In jos
Mika
Member
Member
Mika


Mesaje : 130
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

Noul multiplex Empty
MesajSubiect: Re: Noul multiplex   Noul multiplex EmptyVin Oct 30, 2009 12:04 am

Chiar incepusem sa fiu atenta la film.
-Hm? am facut ridicandu-mi privirea spre el. Da, stau bine.
Chiar stateam bine. Eram obosita. In ultimul timp, incepusem sa obosesc tot mai des si tot mai mlt si nu stiam de ce. Banuiam ca din lipsa de calciu.
Sus In jos
http://www.lifestyle.forumxpress.net
Uruha
Member
Member
Uruha


Mesaje : 118
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Somewhere I belong

Noul multiplex Empty
MesajSubiect: Re: Noul multiplex   Noul multiplex EmptyVin Oct 30, 2009 12:08 am

Ah! trebuia sa fac ceva pentru ca Mika era atenta la film, iar eu ma plictiseam de moarte. NU gaseam nimic interesant in filmele SF. M-am uitat la ea si i-am ridicat usor capul. Mi-am apropiat fata de a ei pana cand distanta dintre fetele noastre a fost foarte mica. Vroiam sa o sarut, dar am vrut sa o agit putin.
Sus In jos
Mika
Member
Member
Mika


Mesaje : 130
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

Noul multiplex Empty
MesajSubiect: Re: Noul multiplex   Noul multiplex EmptyVin Oct 30, 2009 12:12 am

Uruha mi-a ridicat barbia. In secunda aceea mi-am spus "Ah, o sa ma sarute!". A inceput sa imi bata inima. Dar Uruha nu m-a sarutat. Probabil ori ca sa se asigure ca nu il resping ori ca sa se joace cu mine. Eu n-aveam de gand sa il resping, dar nici sa il sarut eu.
Sus In jos
http://www.lifestyle.forumxpress.net
Uruha
Member
Member
Uruha


Mesaje : 118
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Somewhere I belong

Noul multiplex Empty
MesajSubiect: Re: Noul multiplex   Noul multiplex EmptyVin Oct 30, 2009 10:23 am

Mika nu m-a respins asa ca m-am apropiat de ea pana cand am sarutat-o. Avea buzele faorte dulci si carnoase Mi-am dus o mana dupa gatul ei. Era atat de dulce, incat as fi sarutat-o fara opririe. Mi-am amintit apoi de pa.lma pe care mi-am imaginat-o. Speram sa nu o prmesc. M-am departat de ea si am privit-o zambind. Era atat de frumoasa!
Sus In jos
Mika
Member
Member
Mika


Mesaje : 130
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

Noul multiplex Empty
MesajSubiect: Re: Noul multiplex   Noul multiplex EmptyVin Oct 30, 2009 5:39 pm

Uruha ma sarutase si m-a luat prin surprindere. Inima incepuse sa-mi bata cu putere, eram tensionata, mi se taiase respiratia, incercam sa-mi revin, dar pana nu s-a oprit, nu am reusit sa respir din nou. S-a uitat zambind la mine. Atunci eu, deja revenindu-mi, l-am apucat de tricou, l-am tras spre mine si am inceput sa-l sarut.
Sus In jos
http://www.lifestyle.forumxpress.net
Uruha
Member
Member
Uruha


Mesaje : 118
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Somewhere I belong

Noul multiplex Empty
MesajSubiect: Re: Noul multiplex   Noul multiplex EmptyVin Oct 30, 2009 7:22 pm

Am ramas uimit cand m-a tras de tricou pentru a ma saruta. I-am raspuns la sarut. Aveam noroc ca nu statea nimeni prin preajma noastra. Nu ca m-ar fi deranjat daca s-ar fi holbat la noi pentru ca eram obsinuit ca lumea sa se holbeze la mine.
Sus In jos
Mika
Member
Member
Mika


Mesaje : 130
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

Noul multiplex Empty
MesajSubiect: Re: Noul multiplex   Noul multiplex EmptyVin Oct 30, 2009 7:51 pm

In sfarsit ii sarutam buzele acelea la care ma holbam si visam. Erau chiar mai dulci cand le sarutam, decat atunci cand doar ma uitam la ele. Atunci mi-a venit cheful sa ma joc. Mi-am bagat limba in gura lui si am inceput sa ma joc cu limba lui.
Sus In jos
http://www.lifestyle.forumxpress.net
Uruha
Member
Member
Uruha


Mesaje : 118
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Somewhere I belong

Noul multiplex Empty
MesajSubiect: Re: Noul multiplex   Noul multiplex EmptyVin Oct 30, 2009 8:32 pm

Ori avea chef de joaca ori chair ma placea. Din doua una. Am ales prima varianta si am decis sa-i fac si eu jocul. I-am raspuns la sarut. Am inceput sa ne sarutam pasional. Dintre toate fetele mi se parea ca Mika avea un stil aparte de a saruta. Imi placea la nebunie cum saruta. M-am departat de ea si am privit-o serios. Vroiam sa vad ce avea sa spuna.
Sus In jos
Mika
Member
Member
Mika


Mesaje : 130
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

Noul multiplex Empty
MesajSubiect: Re: Noul multiplex   Noul multiplex EmptyVin Oct 30, 2009 8:35 pm

Dupa ce mi-a raspuns la sarut, s-a indepartat de mine si m-a privit serios, Am ridicat o spranceana. Care era problema lui? Ma astepta probabil sa spun ceva, sa ii dau o explicatie, dar nu i-am spus nimic. Mi-am dat ochii pste cap si am oftat, apoi mi-am indreptat privirea spre film si am incercat sa imi dau seama ce se intamplase pana atunci.
Sus In jos
http://www.lifestyle.forumxpress.net
Uruha
Member
Member
Uruha


Mesaje : 118
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Somewhere I belong

Noul multiplex Empty
MesajSubiect: Re: Noul multiplex   Noul multiplex EmptyVin Oct 30, 2009 8:49 pm

-Scuze, i-am zis razand. Am vrut doar sa vad cum reactionezi.
Bine.. nu cred ca acela a fost motivul, dar nu mai conta. Mi-am dus din nou mana dupa gatul ei si am privit ecranul. Am prins o faza foarte nasoala care m-a facut sa-mi dau ochii peste cap.
Sus In jos
Mika
Member
Member
Mika


Mesaje : 130
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

Noul multiplex Empty
MesajSubiect: Re: Noul multiplex   Noul multiplex EmptyVin Oct 30, 2009 8:59 pm

M-am uitat in sus la el. Se vedea ca nu ii placea filmul. M-am ridicat de pe scaun, apoi m-am aplecat spre el.
-Vino, i-am spus.
Niciunul dintre noi nu avea chef de film, asa ca m-am gandit sa vorbesc putin cu Uruha.
Sus In jos
http://www.lifestyle.forumxpress.net
Uruha
Member
Member
Uruha


Mesaje : 118
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Somewhere I belong

Noul multiplex Empty
MesajSubiect: Re: Noul multiplex   Noul multiplex EmptyVin Oct 30, 2009 9:04 pm

M-am ridicat de pe scaun si am urmat-o pe Mika. Nu prea vedeam pe unde mergeam. Cand am iesit din sala ne-am indreptat spre baie. Am simtit un val de frig invaluindu-ma, dar nu era de mirare pentru ca in sala a fost ingrozitor de cald.
-Vrei sa-mi spui ceva? am intrebat-o.
Sus In jos
Mika
Member
Member
Mika


Mesaje : 130
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

Noul multiplex Empty
MesajSubiect: Re: Noul multiplex   Noul multiplex EmptyVin Oct 30, 2009 9:20 pm

Ajunsi in baie, l-am lipit de perete, mi-a dus mainile upa gatul lui si mi-am lipit buzele de ale lui, toate astea in cateva secunde. Probabil Uruha ramasese uimit si speram sa nu mai faca ca data trecuta. De data asta, aveam de gand sa o duc pana la capat.
Sus In jos
http://www.lifestyle.forumxpress.net
Uruha
Member
Member
Uruha


Mesaje : 118
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Somewhere I belong

Noul multiplex Empty
MesajSubiect: Re: Noul multiplex   Noul multiplex EmptyVin Oct 30, 2009 10:12 pm

Cand am ajuns la baie, Mika m-a lipit de perete si m-a sarutat brusc. De obicei eu eram cel care domina, dar de aceasta data am lasat-o pe ea. Si-a dus mainile dupa gatul meu , i-am eu mi le-am dus dupa mijlocul ei. O sarutam cat puteam eu de bine. Iubeam buzele ei. Erau carnioase si dulci si... imi placea sa o sarut.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Noul multiplex Empty
MesajSubiect: Re: Noul multiplex   Noul multiplex Empty

Sus In jos
 
Noul multiplex
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hollywood Stars :: Orasul :: Mall-ul-
Mergi direct la: