Hollywood Stars
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Hollywood Stars

Un forum RPG cu celebritati din toata lumea !
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Mika's place

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Mika
Member
Member
Mika


Mesaje : 130
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

Mika's place - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Mika's place   Mika's place - Pagina 3 EmptySam Oct 31, 2009 11:54 pm

I-am raspuns la sarut, dar cand mi-a atins sanii, i-am apucat incheieturile mainilor si le-am indepartat. Apoi mi-am pus mainile pe umerii lui si l-am impins in sus.
-Am spus sa te opresti. Da-te de pe mine.
Speram ca Uruha sa nu fie genul acela care o vrea cu orice pret, indiferent daca fata vrea sau nu.
Sus In jos
http://www.lifestyle.forumxpress.net
Uruha
Member
Member
Uruha


Mesaje : 118
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Somewhere I belong

Mika's place - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Mika's place   Mika's place - Pagina 3 EmptyDum Noi 01, 2009 12:03 am

Nu prea mi-a convenit faptul ca nu a vrut, dar nu puteam sa o oblig. Nu aveam chef sa-mi reposeze ca asa si pe dincolo. M-am ridicat de pe ea si m-am asezat in fund. Nu i-am zis nimic, dfoar stateam si o privea,. Patrea putin nervoasa si nu aveam chef de scandal.
Sus In jos
Mika
Member
Member
Mika


Mesaje : 130
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

Mika's place - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Mika's place   Mika's place - Pagina 3 EmptyDum Noi 01, 2009 12:11 am

M-am ridicat in fund.
-Cred ca ne-a cam luat vall, am spus. Eu vrusesem sa iti dau doar un pupic, nu vroiam sa dezvoltam asta. Oricum, nu-i nimic, am spus, in caz ca poate Uruha se simtea vinovat sau ceva.
Sus In jos
http://www.lifestyle.forumxpress.net
Uruha
Member
Member
Uruha


Mesaje : 118
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Somewhere I belong

Mika's place - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Mika's place   Mika's place - Pagina 3 EmptyDum Noi 01, 2009 12:21 am

-Da... si eu cred la fel, i-am zis zambind.
Nu ma simteam vinovat deloc si m-am bucurat ca nu s-a suparat sau mia situ eu ce. Am mai luat o gura de suc.
-Ma bucur, i-am zis, de data aceatsa, ranjind.
Sus In jos
Mika
Member
Member
Mika


Mesaje : 130
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

Mika's place - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Mika's place   Mika's place - Pagina 3 EmptyDum Noi 01, 2009 12:30 am

Am zambit. Uruha imi daduse fiori cand facuse toate chestiile alea. Imi placea cum saruta si cum ma atingea. Ma facea sa ma simt forte bine. Se vedea ca era experimentat si ca se pricepea la lucrurile astea.
Sus In jos
http://www.lifestyle.forumxpress.net
Uruha
Member
Member
Uruha


Mesaje : 118
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Somewhere I belong

Mika's place - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Mika's place   Mika's place - Pagina 3 EmptyDum Noi 01, 2009 12:37 am

-Povesteste-mi ceva despre tine. Orice. Vreau sa stiu mai multe i-am zis zambind si pe un ton cald.
Vroiam sa aflu mai multe despre ea. Despre ceea ce-i place, ceea ce nu-i placea, familie chestii, chestii.
Sus In jos
Mika
Member
Member
Mika


Mesaje : 130
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

Mika's place - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Mika's place   Mika's place - Pagina 3 EmptyDum Noi 01, 2009 12:45 am

-A, sa vedem... Nu stiu ce sa zic. In general sunt foarte lenesa, sunt orgolioasa si nu-mi place sa mi se dea ordine. Imi place sa ma plimb, sa cant, popcornul... Nu-mi plac multe chestii... Sunt cam pretentioasa in general.
Sus In jos
http://www.lifestyle.forumxpress.net
Uruha
Member
Member
Uruha


Mesaje : 118
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Somewhere I belong

Mika's place - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Mika's place   Mika's place - Pagina 3 EmptyDum Noi 01, 2009 7:55 pm

-Wow, am facut razand. Si mie imi place sa ma plimb, sa cant, sa petrec....sa... sa ma distrez in general. Nu prea imi place sa pierd si mereu lupt pentru a obtine ceea ce vreau. Sunt destul de deschis cu oamenii, dar ma si enerveze repede si ma cert. Sunt putin ciudat.
Sus In jos
Mika
Member
Member
Mika


Mesaje : 130
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

Mika's place - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Mika's place   Mika's place - Pagina 3 EmptyDum Noi 01, 2009 8:53 pm

Am zambit,
-Nu esti ciudat. Esti okay. Eu nu ma enervez foarte repede pentru ca nu-mi pasa. De obicei sunt foarte calma. In general nu ma stresez si nu ma enervez cand sunt intro cearta. Observ ca celalalt se enerveaza, iar asta ma mentine pe mine calma.
Sus In jos
http://www.lifestyle.forumxpress.net
Uruha
Member
Member
Uruha


Mesaje : 118
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Somewhere I belong

Mika's place - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Mika's place   Mika's place - Pagina 3 EmptyDum Noi 15, 2009 6:50 pm

-Sa stiu sa nu ma cert cu tine, i-am zis razand. Sincer, nu pera imi place sa ma cert, dar o fac cand cenva ma calca urat pe coada si asta se intampla destul de des, dar cu fetele incerc sa fiu mai linistit si sa nu explodez din orice tampenie.
Sus In jos
Mika
Member
Member
Mika


Mesaje : 130
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

Mika's place - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Mika's place   Mika's place - Pagina 3 EmptyDum Noi 15, 2009 8:22 pm

-A, atunci e bine, cred. Dar te avertizez ca s-ar putea sa te enervez destul de des. Stii, eu sunt asa mai... rece si dau impresia ca ma cred superioara si... sper sa nu ma urasti, am chicotit.
Chiar nu vroiam sa ma cert vreodata cu Uruha. Era mult prea dulce si imi placea foarte mult asta la el.
Sus In jos
http://www.lifestyle.forumxpress.net
Uruha
Member
Member
Uruha


Mesaje : 118
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Somewhere I belong

Mika's place - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Mika's place   Mika's place - Pagina 3 EmptyDum Noi 15, 2009 8:47 pm

-nu-ti face griji. Asta e o ocazie perfecta pentru a invata sa-mi pastrez calmul. Chiar nu vreau sa ma mai enervez din orice. Nu da prae bine la imaginea mea sa ma enervez repede.
Oau... ce chestie am zis. M-a facut sa rad faza cu imaginea mea.. Bine. Imaginae mea conta destul de mult, dar... nici chiar asa.
Sus In jos
Mika
Member
Member
Mika


Mesaje : 130
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

Mika's place - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Mika's place   Mika's place - Pagina 3 EmptyDum Noi 15, 2009 9:21 pm

-E bine, atunci,
M-am uitat la el si am simtit nevoia sa il ating, asa ca m-am apropiat de el si am inceput sa ii aranjez tricoul, de parca nu era aranjat deja. Aranjatul tricoului s-a transformat in atingeri. Imi plimbam degetul aratator pe corpul lui, sperand sa nu il deranjeze. De fapt, de ce l-ar deranja?
Sus In jos
http://www.lifestyle.forumxpress.net
Uruha
Member
Member
Uruha


Mesaje : 118
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Somewhere I belong

Mika's place - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Mika's place   Mika's place - Pagina 3 EmptyDum Noi 15, 2009 9:39 pm

Am zambit. Mi-a aranjat tricoul, apoi a inceput sa-si plrimbe degetul pe corpul meu. Era o senzatie foarte placuta, dar m-a facut sa ma gandesc la altceva. M-am intors spre ea si am privit-o fix, apoi am sarutat-o.
Sus In jos
Mika
Member
Member
Mika


Mesaje : 130
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

Mika's place - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Mika's place   Mika's place - Pagina 3 EmptyDum Noi 15, 2009 9:58 pm

I-am raspuns la sarut si mi-am pus mana pe gatul lui. Imi placea foarte mult cum saruta Uruha. Era asa de tandru si de romantic si iubeam asta la el. Mi-am dus mainile dupa gatul lui si am inceput un sarut mai pasional.
Sus In jos
http://www.lifestyle.forumxpress.net
Uruha
Member
Member
Uruha


Mesaje : 118
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Somewhere I belong

Mika's place - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Mika's place   Mika's place - Pagina 3 EmptyDum Noi 15, 2009 10:13 pm

Imi raspunse la sarut. Mi-am dus o mana dupa mijlocul ei. Evident vroiam mai mult, dar imi spuneam intr-una ca nu. Am mai incaercat o data cu ea si nu a vrut. ma gandeam ca nu va vrea nici a doua oara asa ca m=am multumit doar cu saruturi.
Sus In jos
Mika
Member
Member
Mika


Mesaje : 130
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

Mika's place - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Mika's place   Mika's place - Pagina 3 EmptyDum Noi 15, 2009 10:21 pm

Continuam sa ne sarutam. Cu cateva minute in urma nu vrusesem mai mult, dar acum imi venise cheful, asa ca m-am intins in pat si l-am tras si pe el odata cu mine, astfel incat nu ne-am dezlipit buzele. Am inceput sa imi trec mainile prin parul lui.
Sus In jos
http://www.lifestyle.forumxpress.net
Uruha
Member
Member
Uruha


Mesaje : 118
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Somewhere I belong

Mika's place - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Mika's place   Mika's place - Pagina 3 EmptyDum Noi 15, 2009 10:48 pm

Cand Mika m-a tras dupa ea am inteles. Avea chef de mai mult. Shimbatoare mai era fata asta. In urma cu cateva ..... mai bine zis in urma cu ceva timp nu vrusese. Am zis sa ma joc putin cu ea. Continuam sa o sarut, dar nu o atingeam sau ceva. Am vrut sa o als pe ea sa inceapa.
Sus In jos
Mika
Member
Member
Mika


Mesaje : 130
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

Mika's place - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Mika's place   Mika's place - Pagina 3 EmptyDum Noi 15, 2009 10:52 pm

Continua sa ma sarute fara sa faca nimic. Nu intelesese mesajul meu sau ce? Am decis sa ii dau mai multe indicii, asa ca l-am rotit, pana cand am ajuns peste el. AM inceput sa ii sarut gatul de jos in sus, spre urechi. I-am apucat penisul, in speranta ca il voi auzi gemand.
Sus In jos
http://www.lifestyle.forumxpress.net
Continut sponsorizat





Mika's place - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Mika's place   Mika's place - Pagina 3 Empty

Sus In jos
 
Mika's place
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hollywood Stars :: House :: Apartamentele-
Mergi direct la: