Hollywood Stars
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Hollywood Stars

Un forum RPG cu celebritati din toata lumea !
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Shhh...the sky is cring!

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Anna
New user
New user
Anna


Mesaje : 49
Data de înscriere : 27/10/2009

Shhh...the sky is cring! Empty
MesajSubiect: Shhh...the sky is cring!   Shhh...the sky is cring! EmptyMar Oct 27, 2009 10:05 pm

Ura sa locuiaca intr-un apartament.Ii placeau spatiile largi unde sa poata respira fara sa se loveasca de nimic.
Trebuia totusi sa se multumeasca cu ce avea.
-Ma voi obisnui pana la urma.
Deschise larg fereastra.Afara cerul plangea cu lacrimi mari si reci.Intinse mana si prinse una.Aceasta se prelinse de pe palma ei cazand fara zgomot.
Sus In jos
Ruki
Admin
Admin
Ruki


Mesaje : 16
Data de înscriere : 27/10/2009

Shhh...the sky is cring! Empty
MesajSubiect: Re: Shhh...the sky is cring!   Shhh...the sky is cring! EmptyMar Oct 27, 2009 10:22 pm

O vazusem de la fereastra pe fata care tocmai se mutase.. Parea destul de draguta si m-am decis sa o cunosc mai bine. M-am imbrac cu o pereche de blugi si cu un tricou oarecare,alb..si am plecat spre apartamentul ei.
Ajuns acolo am sunat scurt la usa... Uram sa apas butonul de la sonerie..Eram paranoic.
Sus In jos
Anna
New user
New user
Anna


Mesaje : 49
Data de înscriere : 27/10/2009

Shhh...the sky is cring! Empty
MesajSubiect: Re: Shhh...the sky is cring!   Shhh...the sky is cring! EmptyMar Oct 27, 2009 10:27 pm

Soneria aia enervanta o intrerupse din visare.Iis purta picioarele agale pana la usa si o deschise cu un zgomot enervant.
-Aaa...buna!Te pot ajuta cu ceva?
Sus In jos
Ruki
Admin
Admin
Ruki


Mesaje : 16
Data de înscriere : 27/10/2009

Shhh...the sky is cring! Empty
MesajSubiect: Re: Shhh...the sky is cring!   Shhh...the sky is cring! EmptyMar Oct 27, 2009 10:32 pm

Am analizat-o putin ..dupa care i-am spus..
-Te vazusem jos..Si am venit..uhm sa ne cunoastem .Eu sunt Ruki. *i-am intins mana..*
Aveam o expresie nonsalanta pe fata...nu prea eram genul care sa se duca repede sa faca cunostinta.
Sus In jos
Anna
New user
New user
Anna


Mesaje : 49
Data de înscriere : 27/10/2009

Shhh...the sky is cring! Empty
MesajSubiect: Re: Shhh...the sky is cring!   Shhh...the sky is cring! EmptyMar Oct 27, 2009 10:35 pm

Tpul din fata ei o analiza putin suspicios.Spera ca nu era vreunul din cei pe care ii fugarise acum cateva zile in urma unui accident major.
-Eu sunt Anna,spuse ea zambind palid dar totusi sincer.
-Doamne ce am?Intra te rog,spuse ea largind usa.
Sus In jos
Ruki
Admin
Admin
Ruki


Mesaje : 16
Data de înscriere : 27/10/2009

Shhh...the sky is cring! Empty
MesajSubiect: Re: Shhh...the sky is cring!   Shhh...the sky is cring! EmptyMar Oct 27, 2009 10:47 pm

Am intrat,pasind cu un pas extrem de mare tocul usii.. fata era in spatele meu,ii simteam respiratia..
-Ai decorat dragut aici! I-am spus eu zambind..Si fara sa mai astept sa spuna ea ceva m-am asezat pe canapea.
Sus In jos
Anna
New user
New user
Anna


Mesaje : 49
Data de înscriere : 27/10/2009

Shhh...the sky is cring! Empty
MesajSubiect: Re: Shhh...the sky is cring!   Shhh...the sky is cring! EmptyMar Oct 27, 2009 10:57 pm

-Merci...cred.Defapt eu nu am facut nimic.Pana acum cateva zile nici nu stiam ca am un apartament.Mie mi se pare oarecum sinistru.Prea multe culori si chestii...in fine.
Doresti sa te servesc cu ceva?
Sus In jos
Ruki
Admin
Admin
Ruki


Mesaje : 16
Data de înscriere : 27/10/2009

Shhh...the sky is cring! Empty
MesajSubiect: Re: Shhh...the sky is cring!   Shhh...the sky is cring! EmptyMar Oct 27, 2009 11:17 pm

Se vedea ca se cam chinuie sa fie amabila..
-As bea o vodka..Dar nu prea cred ca ai..Asa ca ma multumesc cu un suc. I-am spus pe un ton bland.
Sus In jos
Anna
New user
New user
Anna


Mesaje : 49
Data de înscriere : 27/10/2009

Shhh...the sky is cring! Empty
MesajSubiect: Re: Shhh...the sky is cring!   Shhh...the sky is cring! EmptyMar Oct 27, 2009 11:22 pm

-Nici nu ma cunosti si ma subestimezi,spuse ea zambind.
Se intoarse cu o tava pe care pusese ambele bauturi,dupa care il lasa pe el sa aleaga.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Shhh...the sky is cring! Empty
MesajSubiect: Re: Shhh...the sky is cring!   Shhh...the sky is cring! Empty

Sus In jos
 
Shhh...the sky is cring!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hollywood Stars :: House :: Apartamentele-
Mergi direct la: