Hollywood Stars
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Hollywood Stars

Un forum RPG cu celebritati din toata lumea !
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Noul multiplex

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Mika
Member
Member
Mika


Mesaje : 130
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

Noul multiplex - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Noul multiplex   Noul multiplex - Pagina 2 EmptyVin Oct 30, 2009 10:20 pm

Mi-am strecurat mainile pe sub tricoul lui, ridicandu-i-l, mangaindu-i abdomenul si talia. I l-am ridicat, pana i l-am scos de tot. De obicei nu eram asa nerabdatoare, dar il vroiam foarte mult pe Uruha. Am inceput sa ii mangai corpul senzual, apoi am inceput sa ii sarut gatul.
Sus In jos
http://www.lifestyle.forumxpress.net
Uruha
Member
Member
Uruha


Mesaje : 118
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Somewhere I belong

Noul multiplex - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Noul multiplex   Noul multiplex - Pagina 2 EmptySam Oct 31, 2009 11:55 pm

Am ramas de-a dreptul surprins de gestul lui Mika. In urma cu cateva zile a facut pe inabordabila, iar acum sare pe mine. Nu ca m-ar fi deranjat. Oricum eram avantajat. Pentru mine gatul era o zona destul de sensibila si ma excitam cand cineva il saruta. Simteam cativa fiori placut pe sira spinarii. Am intors-o pe Mika si am lipit-o de perete.
Sus In jos
Mika
Member
Member
Mika


Mesaje : 130
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

Noul multiplex - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Noul multiplex   Noul multiplex - Pagina 2 EmptyDum Noi 01, 2009 12:05 am

Uruha m-a rotit si m-a lipit de perete. Am inceput sa ne sarutam pasional din nou, limbile noastre jucandu-se. In timp ce ne sarutam, am inceput din nou sa ii mangai tot corpul. Mi-am plimbat degetele pe abdomenul lui, pana cand am ajuns la pantaloni. I-am desfcut rapid cureaua si fermoarul si am continuat sa ii mangai corpul.
Sus In jos
http://www.lifestyle.forumxpress.net
Uruha
Member
Member
Uruha


Mesaje : 118
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Somewhere I belong

Noul multiplex - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Noul multiplex   Noul multiplex - Pagina 2 EmptyDum Noi 01, 2009 12:14 am

Mi-am strecurat mainile sub maieul ei mangaindu-i abdomenul. I-am scos maieul si am inceput sa-i sarut pieptul. Era faorte calda. M-am lasat putin in jos pentru a-i mangaia picioarele. Am inceput sa o mangai de la genunchi pana cand am ajuns la fusta. Mi-am bagat mana sub fusta ei si mi-am pus-o pe fundeul ei. Speram ca nu aveam sa ma opreasca din nou.
Sus In jos
Mika
Member
Member
Mika


Mesaje : 130
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

Noul multiplex - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Noul multiplex   Noul multiplex - Pagina 2 EmptyDum Noi 01, 2009 12:24 am

Ma jucam cu parul lui in timp ce imi saruta pieptul. Apoi i-am apucat barbia si l-am ridicat. Mi-am strsaut mana prin boxerii lui si am inceput sa ii mangai penisul. I l-am scos din boxeri si am inceput sa i-l masez. Vroiam sa il aud gemand, sa il vad cum se excita.
Sus In jos
http://www.lifestyle.forumxpress.net
Uruha
Member
Member
Uruha


Mesaje : 118
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Somewhere I belong

Noul multiplex - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Noul multiplex   Noul multiplex - Pagina 2 EmptyDum Noi 01, 2009 12:31 am

Si-a strecurat mana in bixerii mei si mi-a apucat penisul. Atunci am scos un geamat scurt. A icneput sa-l maseze. Fiorii puteau stapanirea pe mine si am inceput sa gem de placere. Mika avea nsite miscari atat de usoare si de tandre. Am icneput sa rasuflu mai greu si deveneam tot mai excitat.
Sus In jos
Mika
Member
Member
Mika


Mesaje : 130
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

Noul multiplex - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Noul multiplex   Noul multiplex - Pagina 2 EmptyDum Noi 01, 2009 12:37 am

Nu aveam de gand sa ii fac sex oral, asa ca trebuia sa se multumeasca cu asta. Continuam sa ii masez penisul, auzindu-l cum gemea, uitandu-ma la fata lui si la faptul ca devenea tot mai excitat. La un moment dat, m-am oprit pentru ca vroiam sa imi faca si e ceva, orice.
Sus In jos
http://www.lifestyle.forumxpress.net
Uruha
Member
Member
Uruha


Mesaje : 118
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Somewhere I belong

Noul multiplex - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Noul multiplex   Noul multiplex - Pagina 2 EmptyDum Noi 01, 2009 8:43 pm

Cand s-a oprit am stiut de ce a facut-o. M-am uitat la ea provocator ai ma ranjit. I-am desfcut sutienul si l-am aruncat undeva pe jos. Am inceput sa-i sarut sanii si sa-i mangai usor corpul.
Sus In jos
Mika
Member
Member
Mika


Mesaje : 130
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

Noul multiplex - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Noul multiplex   Noul multiplex - Pagina 2 EmptyDum Noi 01, 2009 9:23 pm

Simteam fiorii invaluindu-mi corpul. L-am lasat sa imi sarute sanii si sa ma mangaie. Se vedea ca era experimentat pentru ca se priepea foarte bine sa ma faca sa ma excit. Am inceput sa ma joc in parul lui.
Sus In jos
http://www.lifestyle.forumxpress.net
Uruha
Member
Member
Uruha


Mesaje : 118
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Somewhere I belong

Noul multiplex - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Noul multiplex   Noul multiplex - Pagina 2 EmptyDum Noi 15, 2009 6:56 pm

Ii mangaiam incet corpul si-a sarutam tandru gatul. Era putin mai scunda decat mine si a trebuit sa ma aplec, dar nu m-a deranjat. In acel moment eram prea excitat pentru a-mi mai pasa de cum stateam. Am trecut la buze sarutandu-i-le usor pentru a i le savura. Erau dulci.
Sus In jos
Mika
Member
Member
Mika


Mesaje : 130
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

Noul multiplex - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Noul multiplex   Noul multiplex - Pagina 2 EmptyDum Noi 15, 2009 8:25 pm

Ce imi placea foarte mult la Uruha era faptul ca era tandru si romantic. Nu sarise pe mine ca un animal si nu se gandea doar la ce simtea el, ci si la ce simteam si ce trebuia sa simt eu. Imi placae cum saruta, modul acela tandru. ma facae sa ma simt iubita. Sau poate era doar foarte experimentat si atat. Oricum ar fi fost, nu-mi mai pasa. Continuam sa imi plimb degetele prin parul lui, sarutandu-l.
Sus In jos
http://www.lifestyle.forumxpress.net
Uruha
Member
Member
Uruha


Mesaje : 118
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Somewhere I belong

Noul multiplex - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Noul multiplex   Noul multiplex - Pagina 2 EmptyDum Noi 15, 2009 9:15 pm

M-am lasat in jos pentru a-i saruta abdomenul. Ii sarutam fiecare parte a abdomenului, iar mainile mi le plimbam pe fundul ei. Mika era faorte dragalasa si imi placea la nebunie de ea. Imi placeau miscarile ei, privirea sie, zambetul ei, intr-un cuvant imi placea totul.
Sus In jos
Mika
Member
Member
Mika


Mesaje : 130
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

Noul multiplex - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Noul multiplex   Noul multiplex - Pagina 2 EmptyDum Noi 15, 2009 9:34 pm

Uruha a inceput sa imi sarute abdomenul. Inca imi tineam mainile pe capul lui. Initial, sarisem pe el ca o animala, il vroiam atunci, in momentul acela, dar acum eram mai tandra pentru ca si Uruha era asa. L-am lasat sa imi faca ce vroia.
Sus In jos
http://www.lifestyle.forumxpress.net
Uruha
Member
Member
Uruha


Mesaje : 118
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Somewhere I belong

Noul multiplex - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Noul multiplex   Noul multiplex - Pagina 2 EmptyDum Noi 15, 2009 10:03 pm

off: animalo! Smile)Smile)

on: Am observat ca Mika ma lasa sa-i fac ce vroiam. M-am ridicat si am privit-o fix. Avea sclipiri in ochi. Nu mai rezistam. Am patruns-o usor, iar ea a socs un geamat. Nu era foarte msito sa faci sex in picioare, dar trebuia sa te adaptezi conditiilor inc are o faceai.
Sus In jos
Mika
Member
Member
Mika


Mesaje : 130
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

Noul multiplex - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Noul multiplex   Noul multiplex - Pagina 2 EmptyDum Noi 15, 2009 10:39 pm

off: huh? huh? deja m-ai patruns? Smile) Nici nu ti-am dat pantalonii jos... Smile) m-ai patruns asa cu pantaloni cu tot =))

on: Am gemut cand Uruha m-a patruns. Pentru a sta mai comfortabil, m-am tinut bine de gatul lui si mi-am pus ambele picioarele pe soldurile lui, spirijindu-ma de ele si de perete si sperand sa ma tina bine si sa nu cad.
Sus In jos
http://www.lifestyle.forumxpress.net
Continut sponsorizat





Noul multiplex - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Noul multiplex   Noul multiplex - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Noul multiplex
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hollywood Stars :: Orasul :: Mall-ul-
Mergi direct la: