Hollywood Stars
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Hollywood Stars

Un forum RPG cu celebritati din toata lumea !
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Mika's place

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Uruha
Member
Member
Uruha


Mesaje : 118
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Somewhere I belong

Mika's place - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mika's place   Mika's place - Pagina 2 EmptyJoi Oct 29, 2009 11:30 pm

-Multumesc, i-am zambit. Nu e cine stie ce.
Bineineles ca mie nu mi se parea mare lucru pentru ca staim bine sa cant la chitara, dar pentru Mika era ceva impreisionant.
-Daca vrei te invat melodia. Nu e grea, am asigurat-o eu.
Sus In jos
Mika
Member
Member
Mika


Mesaje : 130
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

Mika's place - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mika's place   Mika's place - Pagina 2 EmptyJoi Oct 29, 2009 11:34 pm

-Da, vreau. Dar nu acum. Mi-e lene, am zambit.
Nu prea aveam chef sa invat melodia. Eram convinsa ca nu aveam deloc sa fiu atenta la melodie, ci la Uruha si la cat de bine arata in ziua aceea. Aveam impresia ca si-a dat cu ceva pe buze, dar nu eram sigura. Cert era ca erau delicioase, pur si simplu.
Sus In jos
http://www.lifestyle.forumxpress.net
Uruha
Member
Member
Uruha


Mesaje : 118
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Somewhere I belong

Mika's place - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mika's place   Mika's place - Pagina 2 EmptyJoi Oct 29, 2009 11:37 pm

-Esti sigura? am intrebat-o pe un tot suspicios si m-am uitat la ea cu o privire provocatoare. De obicei fetele nu rezistau acelei priviri. A ri fost o ocazie buna sa ma apropii foarte mult de Mika fara sa par suspicios. Bine.. imi placea de ea, dar nu stiam daca si ea ma placea sau ma simpatiza si nu vroiams a o enervez.
Sus In jos
Mika
Member
Member
Mika


Mesaje : 130
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

Mika's place - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mika's place   Mika's place - Pagina 2 EmptyJoi Oct 29, 2009 11:40 pm

Uruha a bagat o privire foarte sexy si am ramas muta. Dar parea genul macho, care doar se juca si imi tot repetam ca trebuia sa-mi iau gandul. Mi-am intors privirea in alta parte ca sa nu-i mai vad privirea aceea sexy.
-Foarte sigura.
Sus In jos
http://www.lifestyle.forumxpress.net
Uruha
Member
Member
Uruha


Mesaje : 118
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Somewhere I belong

Mika's place - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mika's place   Mika's place - Pagina 2 EmptyJoi Oct 29, 2009 11:47 pm

Am ramas mut. Prima fata care a reusit sa m a refuze cand am bagat acea privire. "E mia greu decat credeam" mi-am zis. Trebuia sa gasesc altceva.
-Cand vei vrea sa o inveti sa ma anunti, bine? am intrebat-o ranjind.
Trebuia sa gasesc o calse sa ma apropii de ea. Am inceput sa ma gandesc doar la asta. De obicei cand ma gandesc la ceva privesc fix un punct si exact asa am si facut. Priveam fix undeva pe jos.
Sus In jos
Mika
Member
Member
Mika


Mesaje : 130
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

Mika's place - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mika's place   Mika's place - Pagina 2 EmptyJoi Oct 29, 2009 11:49 pm

-Da, normal.
Ezitand, m-am uitat la el. Tinea privirea in jos. Mi-am dat seama atunci ca bagase intentionat acea privire sexy si se astepta sa reactionez in favoarea lui. Ma bucuram ca nu facusem. Nu trebuia sa creada ca era chiar asa de fermecator, chiar daca era. Cel putin, nu trebuia sa stie ca eu credeam asta.
Sus In jos
http://www.lifestyle.forumxpress.net
Uruha
Member
Member
Uruha


Mesaje : 118
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Somewhere I belong

Mika's place - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mika's place   Mika's place - Pagina 2 EmptyJoi Oct 29, 2009 11:55 pm

Inca aeveam chitara in barte si am decis sa mai cant un cantec. Ma gandeam ca pana la urma aveam sa o scot la capat.
-Pot sa mai cant un acntec? E scris de mine si are o semnificatie aparte sau daca vrei, mai canta tu ceva. Sunt sigura ca stii mai multe.
Vroiam sa mai cante. Arata genial cantant si vocea ei era fermecatoare.
Sus In jos
Mika
Member
Member
Mika


Mesaje : 130
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

Mika's place - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mika's place   Mika's place - Pagina 2 EmptyJoi Oct 29, 2009 11:58 pm

-Nu, lasa. Canta tu. Vreau sa te aud.
Uruha era genial la chitara si imi placea sa il ascult. O melodie cu o semnificatie aparte, compusa de el... Suna bine.
-Canti si cu vocea?
Spusese ca era varza la voce, dar sigur s-ar fi auzit mai bine cu vocea decat fara.
Sus In jos
http://www.lifestyle.forumxpress.net
Uruha
Member
Member
Uruha


Mesaje : 118
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Somewhere I belong

Mika's place - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mika's place   Mika's place - Pagina 2 EmptyVin Oct 30, 2009 12:03 am

-Aa nu. NUu cant cu vocea. Nu vreau sa iti stric auzul, i-am zis razand.
Mi-am asezat degetele pe grif si am icneput s cant uitandu-ma la ea. Ma gandeam ca ar fi fost mai misto cu vocea, dar chiar nu aveam vocea lucrata si preferam sa nu cant. Melodia suna bine si fara voce.
Sus In jos
Mika
Member
Member
Mika


Mesaje : 130
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

Mika's place - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mika's place   Mika's place - Pagina 2 EmptyVin Oct 30, 2009 12:06 am

Nu canta cu vocea, dar melodia era, totusi, rumoasa. O canta privindu-ma. Mi s-a parut foarte romantica faza, dar tot trebuia sa imi tin garda sus. Nu vroiam sa il las sa ma cucereasca doar cu o privire. I-am zambit. Chiar imi placea melodia.
Sus In jos
http://www.lifestyle.forumxpress.net
Uruha
Member
Member
Uruha


Mesaje : 118
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Somewhere I belong

Mika's place - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mika's place   Mika's place - Pagina 2 EmptyVin Oct 30, 2009 10:12 am

Asculta melodia zambind. Eram foarte sigur ca ii placea melodia. Eram mandru si satisfacut, dar mi-am dat seama ca nu era suficeint. ASm hotarat sa iau o atitudine indifereta, dar m-am gandit ca probail avea sa se enerveze. Dupa ce am temrinat de cantat am pus chitara pe canapea langa mine si am luat o pozitie confortabila plimnadu-mi privirea prin camera.
Sus In jos
Mika
Member
Member
Mika


Mesaje : 130
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

Mika's place - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mika's place   Mika's place - Pagina 2 EmptyVin Oct 30, 2009 5:36 pm

-Ce misto ai cantat! am spus incantata.
Chiar cantase frumos si melodia parea grea. Nus e uita la mine, asa ca am profitat de ocazie ca sa ma holbez la el. Imi placeau foarte mult buzele si gatul lui care acum era descoperit. Nu, nu. Nu trebuia sa fiu asa.
-Si totusi, am niste suc. Vrei? l-am intrebat ridicandu-ma.
Sus In jos
http://www.lifestyle.forumxpress.net
Uruha
Member
Member
Uruha


Mesaje : 118
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Somewhere I belong

Mika's place - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mika's place   Mika's place - Pagina 2 EmptyVin Oct 30, 2009 7:16 pm

-Mersi, i-am zis fara sa ma uit la ea. Si... cred ca mi-ar prinde bine putin suc.
Mika mi se parea foarte dificila. As fi putut recurge la multe metode pentru a vedea daca ma simpatizeaza sau nu, dar nu vroiam sa o enervez din nou. Avea gura mare si sigur nu am mai fi vorbit unul cu celalalt dupa aceea.
Sus In jos
Mika
Member
Member
Mika


Mesaje : 130
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

Mika's place - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mika's place   Mika's place - Pagina 2 EmptyVin Oct 30, 2009 7:49 pm

M-am dus in bucatarie, am luat sucul si am turnat in doua pahare, le-am pus pe o tava, apoi m-am intors in sufragerie cu tava si cu sticla de suc. AM pus tava pe masa.
-Poftim.
Ma itnrebam daca nu ar fi fost mai bine sa ii fac o cafea. Eram convinsa ca bea cafea si nu mai eram copii, ca sa il servesc cu suc.
Sus In jos
http://www.lifestyle.forumxpress.net
Uruha
Member
Member
Uruha


Mesaje : 118
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Somewhere I belong

Mika's place - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mika's place   Mika's place - Pagina 2 EmptyVin Oct 30, 2009 8:06 pm

Am zambit. Mi-am mai plimbat putin privirea prin camera dupa care am luat paharul de pe masa si baut o gura de suc. Era faorte bun.
-De mult n-am mai baut zic, i-am zis.
Nu ca ar fi interesat-o, dar trebuia sa spun si eu ceva.
Sus In jos
Mika
Member
Member
Mika


Mesaje : 130
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

Mika's place - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mika's place   Mika's place - Pagina 2 EmptyVin Oct 30, 2009 8:18 pm

Am zambit.
-Eu beau suc in fiecare zi, ceea ce nu e foarte sanatos. De fapt, eu nu mananc sanatos in general, dupa cum poti observa.
Eram foarte slaba si asta din cauza ca nu mancam cum trebuia. In primul rand, nu prea mancam, in al doilea rand pentru ca mancam numai prostii si aveam lipsa de calciu. De cateva ori lesinasem, rar, dar totusi lesinasem.
Sus In jos
http://www.lifestyle.forumxpress.net
Uruha
Member
Member
Uruha


Mesaje : 118
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Somewhere I belong

Mika's place - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mika's place   Mika's place - Pagina 2 EmptyVin Oct 30, 2009 8:40 pm

M-am uitat din noula corpul ei. Intr-adevar era faorte slaba.
-Ar trebui sa incepi sa mananci mai sanatos. Daca mananci doar prostii risti sa te imblonavesti si... stii tu... sa mroi. NU vreau sa patesti nimic rau, dar ar trebui sa mananci mia sanatos. Cat despre suc... Ia-o mia usor.
Eu vorbea? Beam mult alcool.
Sus In jos
Mika
Member
Member
Mika


Mesaje : 130
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

Mika's place - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mika's place   Mika's place - Pagina 2 EmptyVin Oct 30, 2009 8:51 pm

-Da, stiu ca sunt in pericol, dar m-am obisnuit asa. Simt ca nu pot sa maannc mai mult, ca sunt deja plina. Si da, ar trebui sa o iau mai usor cu sucul.
"Nu vreau sa patesti nimic rau" imi spusese. Am zambit.
-Dar apreciez ca iti faci griji.
Buzele alea ale lui parca ma strigau sa ma uit la ele. Ma holbam de fiecare data cand vorbea. M-am gandit ca ar fi un momen bun, asa ca l-am sarutat scurt pe buze, mai mult lipindu-mi-le de ale lui.
Sus In jos
http://www.lifestyle.forumxpress.net
Uruha
Member
Member
Uruha


Mesaje : 118
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Somewhere I belong

Mika's place - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mika's place   Mika's place - Pagina 2 EmptyVin Oct 30, 2009 8:58 pm

Cand si-a lipit buzele de ale mele am ramas uimit. Ce naiab o apucase? Pana acum m-am chiniut din rasputeri sa-i atarg atentia si ea... m-a sarutat direct. Evident, i-am raspuns la sarut. Mi-am pus mainile pa gautul ei in timp ce o sarutam.
Sus In jos
Mika
Member
Member
Mika


Mesaje : 130
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

Mika's place - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mika's place   Mika's place - Pagina 2 EmptyVin Oct 30, 2009 9:15 pm

Vrusesem sa fie un pupic, nu un sarut, dar am continuat sa ne sarutam. Nu l-am impins pentru ca imi placeau prea mult buzele lui. Erau carnoase si imi placae sa i le musc pentru ca aveam din ce sa musc. I-am cuprins gatul si m-am lipit de el.
Sus In jos
http://www.lifestyle.forumxpress.net
Uruha
Member
Member
Uruha


Mesaje : 118
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Somewhere I belong

Mika's place - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mika's place   Mika's place - Pagina 2 EmptyVin Oct 30, 2009 9:52 pm

Continuam as ne sarutam. Mi-am strecurat usor limba in gura ei pentru a ne saruta pasional. M-am lasat usor peste ea. De la buze am coborat spre gat cu sarutul. Avea un gat atat de frumos si de catifelat.
Sus In jos
Mika
Member
Member
Mika


Mesaje : 130
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

Mika's place - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mika's place   Mika's place - Pagina 2 EmptyVin Oct 30, 2009 10:02 pm

Uruha a inceput sa ma sarute pe gat si am simtit cativa fiori. Am inceput sa ii mangai parul, lasandu-l sa ma sarute. Saruta asa de bine... Am inchis ochii si m-am lasat purtata de val. Ma intrebam daca era bine ceea ce faceam, daca Uruha nu prfita cumva de mine sau ceva, dar simtind cum ma saruta, mi-am sters din minte acest gand.
Sus In jos
http://www.lifestyle.forumxpress.net
Uruha
Member
Member
Uruha


Mesaje : 118
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Somewhere I belong

Mika's place - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mika's place   Mika's place - Pagina 2 EmptyVin Oct 30, 2009 10:23 pm

Am sarutat-o din nou pe buze. Am inceput sa-i mangai usor tot corpul. Am coborat cu sarutul de pe buze pe piept. Mi-am strecurat o mana sub maieul ei si am inceput sa-i mangai abdomenul. O invaluiam in multe saruturi si mangaieri.
Sus In jos
Mika
Member
Member
Mika


Mesaje : 130
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

Mika's place - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mika's place   Mika's place - Pagina 2 EmptyVin Oct 30, 2009 10:37 pm

Simteam fiori, nu foarte puternici, dar ii simteam. Mi-am amintit ca, de fapt, eu vrusesem sa ii dau un pupic, nu vroiam sa se ajunga la asta. In plus, daca Uruha profita de mine? M-am gandit ca ea o idee mai buna sa il opresc, asa ca i-am ridicat capul.
-Opreste-te, i-am spus serioasa.
Sus In jos
http://www.lifestyle.forumxpress.net
Uruha
Member
Member
Uruha


Mesaje : 118
Data de înscriere : 27/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Somewhere I belong

Mika's place - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mika's place   Mika's place - Pagina 2 EmptySam Oct 31, 2009 11:49 pm

Cnad mi-a ridicat capul m-am apropiat de buzele ei si am sarutat-o lung. Nu vroiam sa ma opresc. Continuam sa-i mangai corpul si abdomenul. M-as fi putut opri, dar daca Mika mi-a dat un mic avant am continuat. I-am atins usor sanii cu mana si i-am mangaiat.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Mika's place - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mika's place   Mika's place - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Mika's place
Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hollywood Stars :: House :: Apartamentele-
Mergi direct la: